Skoči na sadržaj

Foto

Ljetni prelazni rok 2017

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
11666 odgovora na ovu temu

#11661 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 7,447 postova
  • 4625 lajk(ova)
  • Time Online: 290d 14h 26m 5s

Postirano jučer, 01:48

Ovo je jos jedan transfer window gdje sky italia nabaca hiljadu BREAKING NEWS, i jedna upali, pa onda opet di marzia zovu nekim izvorom :D

#11662 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,451 postova
  • 11756 lajk(ova)
  • Time Online: 356d 3h 23m 57s

Titula

Postirano jučer, 04:33

______________Kurto_____________

____Dave©____Luiz______Virgil____

Moses_____Baka____Kante____Sandro

_________Mahrez____Eden_________

_____________Lukaku_____________

Imas opciju protiv jacih gurnuti Fabregasa mjesto Mahreza, ili rotirati Edena sa Willianom, Pedrom. Pedro moze i wing-backa igrati protiv slabijih. Mozes Davea isturiti desno, a Cahilla ubaciti na stopera, Alonsa mozes na stopera staviti. Jedino vidim problem sto ako bas sve ovo uspiju i odraditi, ne vjerujem da cemo zadrzati tako veliku momcad. Neko ce sigurno htjeti otici radi minutaze. Nisam bas uvjeren da je Conte tip koji ce mnogo rotirati.

Dovedu li Virgila, Ake a mozda i Christensen odlaze.

Bakayoko, ode Matic. 

Mahrez, mozda Willian ne bude htio ostat.

A i pitanje ostaje drugog napadaca, jer Michy nece sigurno pristati da grije klupu opet.

Interesantno ljeto nam predstoji.

Post se sviđa 2 članova
Das ist Walter  , reLo  

#11663 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,065 postova
  • 9495 lajk(ova)
  • Time Online: 332d 6h 4m 51s

Postirano jučer, 12:18

Ovo je jos jedan transfer window gdje sky italia nabaca hiljadu BREAKING NEWS, i jedna upali, pa onda opet di marzia zovu nekim izvorom :D

neću da zalazim u vesti za druge klubove, samo ću da ponovim da su jedini iz Italije koji nisu forsirali odlazak Kontea

znači za godinu dana su imali jednu "negativnu" vest u našem pravcu i to samo da je Konte nestrpljiv sa transferima

ako je to senzacionalizam onda jebem li ga, a vest bukvalno ima jedan pasos i to u istom stoji da su preduzete mere da se situacija smiri

#11664 BT14

BT14
  • Korisnik
  • 633 postova
  • 356 lajk(ova)
  • Time Online: 18d 23h 13m 59s

Postirano jučer, 13:04

Ako se dovedu ova 4 i Hazard i Curtois ostanu,mislim da se možemo smatrati ozbiljnim konkurentima za LP.

#11665 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,896 postova
  • 4473 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 17h 45m 3s

Postirano jučer, 13:29

Već sam kritikovao našu transfer politiku, ali igrači koji se povezuju sa nama su mi totalno uredu. Van Dijk, Alex Sandro, Bakayoko, Lukaku sve su to igrači koji bi nas pojačali, vidjet ćemo šta će biti od ta četiri igrača.

Nadam se da je poslata ponuda za Van Dijka i da će naši pokušati nešto oko njegovog transfera. Terry više nije tu, Cahill je u godinama, nikad ne znaš kakvog Luiza mozes dobiti sljedeće sezone, tako da nam treba jedan vrhunski stoper. Bonucci je takođe extra stoper ali već mu je 30 godina..

Alex Sandro mi se takođe sviđa kao igrač, njega sam spominjao još i ranije dok je bio u Portu. Ispunjava uslove "modernog" beka ubio se za 3-4-3, brz, prodoran, dobar centaršut. Naravno teško je to izvesti jer igra u velikom klubu, Juventusu nije baš lako uzeti nešto što njima treba, mozda jedino da idemo na kartu plate, jer mu možemo dati puno veću platu.

Bakayoko je već naš samo se čeka služba potvrda, njega nisam puno gledao, koliko sam vidio nije tehnički puno bolji od Matića mozda malo, mozda se bude bolje snalazio pod pritiskom protivnika kada treba iznijeti loptu. Uglavnom imali smo sreće sa Francuzima valjda i ovaj put pogodimo. Jedino što mi nije jasno zasto zbog toga Matića puštamo u United, ok ako je procjena da je višak, ali zasto pojačavati rivala zar nije bolja opcija upotrijebiti ga kao dio dogovora za Sandra. Prodali smo im Matu, ako im prodamo i Matića već šaljemo pogrešnu sliku dajemo im do znanja da mogu dobiti našeg igrača što mislim da nije dobro jer bi nam onda mogli početi kružiti i oko mnogo važnijih igrača.

Lukaku je možda o najbolja opcija kada se pogleda tržište, nema tu neke extra ponude, eh sad mozda bi nama na osnovu našeg stila igre više odgovarao tehnički bolji igrač tipa Aubameyang koji bi recimo mogao naše kontre dovesti na veći nivo jer svi znamo kako je Costa znao uništiti čistu kontru zbog preduge obrade lopte koju dobije. Smatram da je Costa ipak bolji u određenim stvarima od Lukakua ali bar bi dobili igrača koji je naš navijač koji neće sliniti za drugim klubovima svako malo. Naravno ako dođe Lukaku podržavam taj transfer..

Post se sviđa 2 članova
reLo  , ja13  

#11666 njuso21

njuso21
  • Korisnik
  • 433 postova
  • 220 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 22h 26m 15s

Postirano jučer, 14:08

Ali nikako ne mogu da shvatim da Matic ide ponovo kod covjeka koji ga je unistavao u onoj katastrofalnoj sezoni. Par puta ga sramotio i ovaj se odluci ipak za njega, ne shvatam zaista.

Ako se dovedu zaista igraci, ta cetvorica o kojima se najvise pise, ja sam siguran u titulu i u bar polufinale LP.

Virgil, Luiz, Cezar, Moses i Sandro odbrana a ispred Kante i Baka, jedna od najjacih odbrana definitivno, rijetke su ekipe koje bi nam mogle napravit nekih problema tokom utakmica.

I da, sta mi se svidja, je to da ne dolaze vise pi.ckice kao Oscar i slicni, vec stijene od ljudi, Lukaku, Virgil, Baka, ai Sandro je fizicki mocan.
Pa nek se poguraju s nama.

#11667 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 7,447 postova
  • 4625 lajk(ova)
  • Time Online: 290d 14h 26m 5s

Postirano jučer, 22:50

neću da zalazim u vesti za druge klubove, samo ću da ponovim da su jedini iz Italije koji nisu forsirali odlazak Kontea

znači za godinu dana su imali jednu "negativnu" vest u našem pravcu i to samo da je Konte nestrpljiv sa transferima

ako je to senzacionalizam onda jebem li ga, a vest bukvalno ima jedan pasos i to u istom stoji da su preduzete mere da se situacija smiri

Pa ti si se prvi upalio kada je di marzio serator poceo pisati gluposti i bombe. Di marzio je jedan od sky italia, tako da je to to. Znaci ljudi imaju senzacije, a ustvari 95 % nije istina.

2 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 2 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2017 Chelsea Balkan