Skoči na sadržaj

Foto

Antonio Conte, trener

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
975 odgovora na ovu temu

#1 reLo

reLo

sad jebem li ga

• Administrator
  • 6,856 postova
  • 8141 lajk(ova)
  • Time Online: 544d 19h 39m 49s

Titula

Postirano 15 March 2016 - 11:31

Vrijeme je da i on dobije svoju temu.

Predsjednik italijanskog nogometnog saveza potvrdio je jutros da Conte napušta klupu Italije nakon Eura 2016, i sada je svima jasno da čekamo samo službenu potvrdu da je preuzeo Chelsea.

Post se sviđa 1 članu
chelseafan97  

#2 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,031 postova
  • 1845 lajk(ova)
  • Time Online: 140d 16h 28m 56s

Postirano 15 March 2016 - 11:40

dobro došao, mislim da smo napravili dobar izbor.

Poslije Carla i Robija još jedan Italijan, oba su bili odlični i bilo bi puno bolje da su ostali..

Tako da nam ostaje da se nadamo da će Conte dobiti dovoljno novca da rekonstuiše ekipe, te daće Roman imati strpljenja sa njim.

#3 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 8,927 postova
  • 5578 lajk(ova)
  • Time Online: 131d 3h 30m 22s

Postirano 15 March 2016 - 12:36

ReLo koliko se sećam ti si bio protiv ovakvih tema, bez zvanične potvrde.

Al evo da i ja nesto pohvalim, da ne bude da sam veciti kriticar.

Po prvi put se razmislja o onome sto nam je ocajnicki potrebno - zameni za Fabregasa.

To sto ne verujem da je Pjanic dovoljno dobar, to je druga stvar :D

#4 reLo

reLo

sad jebem li ga

• Administrator
  • 6,856 postova
  • 8141 lajk(ova)

Titula

Postirano 15 March 2016 - 12:58

Ovo je toliko izvjesno da se već može smatrati da je zvanično.

Pojačanja mi se sviđaju - Naingolan, Pjanić, Bonucci, Cavani... Čak se i Pogba spominje. Sve po mom ukusu. Ali za ova 4 pojačanja će trebati barem 150 miliona funti, što znači da će se morati nekako namaknuti te pare, nadam se ne prodajom Hazarda.

Da smo od Kineza uzeli 70 miliona za Oscara sad bi mogli razne kombinacije pravit... Valjda se Kinezi opet na ljeto vrate s ponudom.

Kontam ko bi se još mogao prodati, ali koga god skontam ne možemo uzet više od 20 miliona po igraču (Pedro, Fabregas, Matić, Mikel)... Mogo bi se Costa utopit za fine pare, Traore promovisat, mislim da će Conte imati planove i za Pata ako ga zdravlje bude služilo. Biće ovo, uglavnom, jako zanimljivo ljeto kojem se radujem... Neka veća rekonstrukcija na fazon ljeta 2014.

Post se sviđa 1 članu
chelseafan97  

#5 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 3,883 postova
  • 4374 lajk(ova)
  • Time Online: 124d 14h 37m 37s

Postirano 15 March 2016 - 13:31

ja sam mislio prvi temu otvoriti, ali kad sve bude zvanično, relo prekršio si staro pravilo od nastanka foruma.

conte.jpg

#6 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,896 postova
  • 4473 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 17h 45m 3s

Postirano 15 March 2016 - 13:50

OK dolazi Conte, novi trener i sve je to divno ali zasto prodavati igrače koji imaju kvalitet i koji su to pokazali. Znači treba prodati Costu koji je naš najbolji strelac u ove dvije sezone koje je u klubu, jbt kao da mi pogađamo sa kupovinom napadača svake sezone a ne svakih 5-7 godina, stvarno ne vidim logiku. Pa onda kao prodati i Fabregasa koji je klasa, moze da priča ko sta hoce ali čovjek je veliko ime u svijetu fudbala i čim je i u osrednjoj formi ekipa izgleda puno bolje na terenu, to je pokazao i u prvoj sezoni. Matića takođe kao treba isto prodati, pričamo ako se ne varam o Matiću koji je takođe u milion situacija pokazao šta i koliko znači. Nadam se da će i Hazard ostati, kakav god da je karakterom i koliko god je flegma on je klasa za sebe, takav igrač ne dolazi svaki dan u klub. Nakon sezone u kojoj nista nije islo kako treba od samog početka i sezone koja nam se očigledno morala desiti i kroz koju smo morali proći jer lutanje velikana je postalo in u Premiershipu, ne treba se sada odricati igrača koji su nam samo prije godinu dana donijeli titulu prvaka, znači ne vidim smisao zasto prodavati ključne igrače iz te ekipe. Treba samo pametno nadograditi ekipu, ja mislim da mi nismo ekipa koja nema kvalitetnu kičmu ekipe tj. neku okosnicu oko koje se moze graditi ekipa, Courtois, Zouma, Azpilicueta, Matić, Fabregas, Hazard, Costa to su igrači oko kojih se moze graditi ta nova ekipa pod vodstvom Contea, ima tu još nekih igrača koji mogu biti solidan oslonac, uz ove mlade snage i nekoliko pojačaja mislim da bi trebali biti ok sljedece sezone..

Post se sviđa 4 članova
Goku  , The Pensioner  , mrtavker  , Dzan  

#7 Dzan

Dzan
  • Korisnik
  • 2,338 postova
  • 911 lajk(ova)
  • Time Online: 69d 16h 32m 53s

Postirano 15 March 2016 - 13:54

Slazem se s Kingom, ali treba dobro razmisliti o veznom redu i s kim ce taj velikan Fabregas da igra... 

Nisam posebno odusevljen s ova dva potencijalna pojacanja. Nit me Pjanic* odusevio igrama, a nikad nisam bio ljubitelj Cavanija i mislim da je Costa bolji igrac...

*greska

Radja je vec nesto sto ce nam valjat. Zvijer u defanzivi. Bonuci odlicna zamjena za Terrya. Ovo bi mogli bit top transferi...

Radja+Matic od prosle sezone, to bi bio silan vezni red. Jos tu i RLC da se kali..fina jedna prica bi bila i uz to sve Cesc moze da igra svoju igru

#8 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 8,927 postova
  • 5578 lajk(ova)

Postirano 15 March 2016 - 14:48

Slažem se, gotovo u potpunosti.
Ali, ostanak Azara i Koste po svaku cenu, to nikako.
Pred Čelsijen je možda i najvažnija sezona u Romanovoj eri, i svi igrači treba da budu maksimalno fokusirani na klub, igru i saigrače. Ako oni to ne mogu ili ne žele, široko im polje obojici.
Isto važi i za sve ostale.

#9 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,896 postova
  • 4473 lajk(ova)
  • Time Online: 85d 17h 45m 3s

Postirano 15 March 2016 - 15:00

Naravno, ja sam uvijek bio za to da onaj ko jasno i glasno kaze da želi da ide treba biti na transfer listi bez obzira na ime, ali sam protiv rasprodaje bitnih igrača čisto da bi mogli reći da radimo nesto radikalno nakon loše sezone, radikalne promjene mogu doći i bez toga..

#10 Goku

Goku
  • Korisnik
  • 927 postova
  • 1031 lajk(ova)
  • Time Online: 59d 7h 14m 14s

Postirano 15 March 2016 - 15:10

King objasnio.
Verovatno ce za pocetak prvi na listi za prodaju biti igraci koji su beskorisni i ne mogu da igraju u Celsiju(Oskar, Mikel..) a igraci koji su pokazali visok kvalitet a sad igraju lose ce ici samo ako se velike pare dobiju za njih.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

#11 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 8,927 postova
  • 5578 lajk(ova)

Postirano 15 March 2016 - 15:33

Ipak, najviše zavisi od tate. Da li je on spreman da po ko zna koji put razbije banku zbog Čelsija, ili je čvrsto odlučan da sprovede u delo novi stadion i FFP.

Mogu reći da se slažem sa Kapelom, ako Roman bude dao tih 100+ miliona, a Konte ne isporuči rezultat...

Već ove sezone će klub prihodovati bar 50 miliona manje u odnosu na prošlu. Zbog ne igranja LŠ priliv novca će biti značajno manji i sledeće godine.
Mnogo više je pogrešnih poteza za povući u narednih par meseci... Nadam se da će u klubu imati rezona da pronađu one prave.

#12 reLo

reLo

sad jebem li ga

• Administrator
  • 6,856 postova
  • 8141 lajk(ova)

Titula

Postirano 15 March 2016 - 15:44

Od naredne sezone stupa na snagu novi ugovor o TV pravima, tako da će se od toga u kasu sliti značajne količine novca, osim toga mora se prodati nekoliko igrača da bi se doveli novi i sve će sjesti na svoje mjesto. Ipak, ne platiti ni jednog igrača više od 40 miliona funti jer realno svi ovi što se povezuju s nama, osim Pogbe, ne vrijede ni 30 a kamo li 40.

Post se sviđa 1 članu
chelseafan97  

#13 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,024 postova
  • 1863 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 12h 26m 31s

Postirano 15 March 2016 - 15:47

dobro došao, mislim da smo napravili dobar izbor.

Poslije Carla i Robija još jedan Italijan, oba su bili odlični i bilo bi puno bolje da su ostali..

A Ranieri?

#14 Whisper

Whisper

Nostradamus

• Global moderator
  • 8,927 postova
  • 5578 lajk(ova)

Postirano 15 March 2016 - 15:53

Prodaja igrača da bi se doveli novi na njihova mesta možda doprinese povećanju kvaliteta, ako ubodu transfere, ali isto tako smanjuje širinu u ekipi. Čelsi prošlih par sezona gura sa 13, 14 igrača, ljudi nisu roboti. Jedino ako su u klubu odlučili da naprave kvalitetan prvi sastav, a da mladi dobijaju šansu tako što će držati klupu i biti prvi izbor u rotaciji.

#15 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,031 postova
  • 1845 lajk(ova)
  • Time Online: 140d 16h 28m 56s

Postirano 15 March 2016 - 16:52

Beavo zemo zaboraviio
Sam

#16 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 5,889 postova
  • 7464 lajk(ova)
  • Time Online: 298d 23h 57m 8s

Postirano 15 March 2016 - 20:10

Ako ne budemo igrali ni Ligu Evrope slede'e sezone, neće nam ni trebati neka široka klupa.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#17 reLo

reLo

sad jebem li ga

• Administrator
  • 6,856 postova
  • 8141 lajk(ova)

Titula

Postirano 15 March 2016 - 20:11

A ako budemo, nek je igraju ovi momci što su se danas plasirali u polufinale juniorske LP.

#18 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,166 postova
  • 654 lajk(ova)
  • Time Online: 17d 8h 2m 9s

Postirano 15 March 2016 - 20:25

Hehe, baš bi bilo baza da sad on ne bude trener a već se tema otvorila :)

Što se tiče Contea, ja sam zasad rezerviran, čekam da krene radit da donesm neki sud o njemu.

Što se tiče kupovina, svakako su nam potrebna neka pojačanja, ali ne treba nam ni totalna rasprodaja ima tu materijala smo je potreban trener koji će znat postavit igru ako Conte to ne bude sposoban napravit đabe mu da dovede i Messia i Ronalda...

Već ove sezone će klub prihodovati bar 50 miliona manje u odnosu na prošlu. Zbog ne igranja LŠ priliv novca će biti značajno manji i sledeće godine.
Mnogo više je pogrešnih poteza za povući u narednih par meseci... Nadam se da će u klubu imati rezona da pronađu one prave.

Zbog većih ugovora od TV prava a i ugovora s Yokohamom bi ne bi trebali imat ništa manje para nego prošlih godina, čak i više...

#19 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 7,447 postova
  • 4625 lajk(ova)
  • Time Online: 290d 14h 26m 5s

Postirano 15 March 2016 - 21:10

A Ranieri?

Ocigledno se ne sjecas kolika je kita bio Ranieri od trenera. Ubjedljivo najgori trener kojeg smo imali.

#20 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,024 postova
  • 1863 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 12h 26m 31s

Postirano 15 March 2016 - 21:25

Ocigledno se ne sjecas kolika je kita bio Ranieri od trenera. Ubjedljivo najgori trener kojeg smo imali.

Ocigledno ti nisi citao post prethodnika i moj post. Nije bilo u pitanju sta je ko osvojio nego samo da je on treci talijan na klupi posle Ancelotia i Dimatea.

Beavo zemo zaboraviio
Sam

Conte ce biti 5 talijan na klupi
1.Viali
2.Ranieri
3.Anceloti
4.Dimateo
5.Conte?

Post se sviđa 1 članu
chelseafan97  

1 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika