Skoči na sadržaj

Foto

Antonio Conte, trener

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
975 odgovora na ovu temu

#961 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 5,889 postova
  • 7464 lajk(ova)
  • Time Online: 298d 23h 57m 8s

Postirano 18 June 2017 - 16:06

Pa iskarikirao si sve da je Emenalo toliko jak i utjecajan u klubu, da se mijesa u sve zivo. A eto covjek je sam htio odstupiti da bi se Mourinhu tada omogucila jos veca sloboda.
Sve lose poteze pripisati Emenalu, a sve dobre nekom drugom. Ne moze brate on biti kriv sto je Mourinho prekrizio sve te igrace al nikako.

Nemaš kome objasniti ove stvari kad niko ne želi da sluša, draže je ljudima da imaju dežurnog krivca.

Prvo Emenalo ne valja jer "dovodi krševe od igrača", a kada se ispostavi da su ti krševi dobri igrači u nekom drugom klubu, opet je Emenalo kriv jer ih je "prodao", nema veze što nije zadužen za pregovore i što ima još 5-6 osoba koji se nešto pitaju.

#962 london-is-blue

london-is-blue
  • Korisnik
  • 116 postova
  • 45 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 6h 29s

Postirano 18 June 2017 - 16:50

Znači plus mu je što je htio odstupiti da bi trofejni trener (za kojega bi svi mi odreda tada dali ruku vatru) dobio slobodu? Nužno je da on odstupi da bi trener dobio slobodu?

Pazi brkaš neke stvari, po definiciji Emenalo bi trebao biti toliko nebitan..tehnički direktor,sportski direktor ili kako god hoces je škakljiva funkcija po pitanju koja je njegova uloga. Baš u Engleskoj je to specifično, ta se pozicija naziva 'Director of Football' i primarna uloga je da ta osoba bude kanal, odnosno posrednik menadžera i uprave.

Zato mi je nejasna uloga toga Emenala, čovjek zadnjih godina stvarno iskače iz paštete. Tipa transfer zagovara Emenalo,transfer blokirao Emenalo, određeni igrač je cilj Emenala. Tako da sam ja shvatio da se taj kralj petlja i gdje treba i gdje netreba. Pričaš o njegovim potezima, njegovi potezi nebi uopće trebali biti pod nekim povećalom javnosti jer su u suštini definicije posla nebitni. Eto očito je da u našem klubu ipak taj britanski model Director Of Footbal nije usvojen, odnosno nije ograničen samo na komunukaciju i ujedinjavanje interesa trenera i uprave, Jer inače nebi bilo Mourinho se zakrvio s Emenalom , nego općenito s vrhom i upravom kluba. 

Sad neznam jeli se tu radi o nedostatku znanja u novinarskim natpisima ili se stvarno nigerijac pita sve i svašta.

Baš je zadnjih dana pisalo kao da Conte nije zadovoljan naporima koje on ulaže da bi od uprave dobio zeleno svijetlo za ta pojačanja. 

Zaključak je ili da taj čovjek ne radi svoj posao(odnosno da se petlja i gdje mu nije mjesto) ili da ga novinari jednostavno previše stavljaju u usta i pripisuju mu neke odgovornosti koje zapravo nisu njegove (u to mi je teže vjerovat jer zašto bi se onda toliko provlačila ta svađa s Mourinhom i sva ta hajka oko ostavke ako je zapravo lik nebitan)

#963 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 3,845 postova
  • 2905 lajk(ova)
  • Time Online: 84d 5h 8m 28s

Postirano 18 June 2017 - 17:26

Emenalo je dobio neku licencu. Eto nam ga na klupu za trenera. :D :D
Enjoy...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

#964 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 7,447 postova
  • 4625 lajk(ova)
  • Time Online: 290d 14h 26m 5s

Postirano 18 June 2017 - 17:37

Ma nema nista od ove price, nafurao vas podobro duncan i di smarciio

#965 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,451 postova
  • 11756 lajk(ova)
  • Time Online: 356d 3h 23m 57s

Titula

Postirano 18 June 2017 - 18:13

Znači plus mu je što je htio odstupiti da bi trofejni trener (za kojega bi svi mi odreda tada dali ruku vatru) dobio slobodu? Nužno je da on odstupi da bi trener dobio slobodu?

Pazi brkaš neke stvari, po definiciji Emenalo bi trebao biti toliko nebitan..tehnički direktor,sportski direktor ili kako god hoces je škakljiva funkcija po pitanju koja je njegova uloga. Baš u Engleskoj je to specifično, ta se pozicija naziva 'Director of Football' i primarna uloga je da ta osoba bude kanal, odnosno posrednik menadžera i uprave.

Zato mi je nejasna uloga toga Emenala, čovjek zadnjih godina stvarno iskače iz paštete. Tipa transfer zagovara Emenalo,transfer blokirao Emenalo, određeni igrač je cilj Emenala. Tako da sam ja shvatio da se taj kralj petlja i gdje treba i gdje netreba. Pričaš o njegovim potezima, njegovi potezi nebi uopće trebali biti pod nekim povećalom javnosti jer su u suštini definicije posla nebitni. Eto očito je da u našem klubu ipak taj britanski model Director Of Footbal nije usvojen, odnosno nije ograničen samo na komunukaciju i ujedinjavanje interesa trenera i uprave, Jer inače nebi bilo Mourinho se zakrvio s Emenalom , nego općenito s vrhom i upravom kluba. 

Sad neznam jeli se tu radi o nedostatku znanja u novinarskim natpisima ili se stvarno nigerijac pita sve i svašta.

Baš je zadnjih dana pisalo kao da Conte nije zadovoljan naporima koje on ulaže da bi od uprave dobio zeleno svijetlo za ta pojačanja. 

Zaključak je ili da taj čovjek ne radi svoj posao(odnosno da se petlja i gdje mu nije mjesto) ili da ga novinari jednostavno previše stavljaju u usta i pripisuju mu neke odgovornosti koje zapravo nisu njegove (u to mi je teže vjerovat jer zašto bi se onda toliko provlačila ta svađa s Mourinhom i sva ta hajka oko ostavke ako je zapravo lik nebitan)

Sustina tvog posta jeste da ni ti sam ne znas sta Emenalo zapravo radi i koliko je utjecajan unutar kluba, ali ga opet kritikujes. Onda govoris kako bi trebao bit nebitan on, odnosno njegovi potezi. Nema to logike drug. Al dobro hajd, razumijem da mora neko biti dezurni krivac. Cinjenica da niko ne zna od nas sta se tu u vrhu radi, ko je za sta i koliko odgovoran. Necemo onda naslijepo optuzivati.

Pisao sam vec o trenerskim slobodama, da smo tako radili Scolari bi prodao Drogbu i doveo Adriana i slicne stvari. O Conteovoj tvrdoglavosti sto se tice transfera najbolje znaju u Juventusu.

PS. ostavku je ponudio upravo da se ne bi pisale stvari kako Emenalo ovo ili ono radi, i da se ne misli kako on stoji na putu Mourinhu u bilo cemu, bar tako ja to vidim

#966 london-is-blue

london-is-blue
  • Korisnik
  • 116 postova
  • 45 lajk(ova)
  • Time Online: 4d 6h 29s

Postirano 18 June 2017 - 18:50

A ako cemo tako gledat sve sto tu pisemo se svodi na nasa nagađanja i osobna mišljenja. Sam si rekao da mi nemamo pojma što se u vrhu događa, to je istina . Činjenica je da taj čovjek ima prste u transferima , koliko točno to neznamo. Samo me iritira količina upitnih transfera i poteza otkad je on došao, stalno provlačenje kroz medije kroz neke sukobe s trenerima a i konačno cijela ta transfer politika koja se svodi na čistoj trgovini(preprodaj talenta da dobijes 2 miliona) .Nismo mi trgovački lanac jeboga ja.
I eto na osnovu toga sam ja zaključio da mi taj anonimus u nogometnom svijetu ide na neku stvar i odlučio sam ga kritizirat. Ponajviše jer se u mnogim člancima u kojim se piše o nezadovoljnom Conteu spominje i njegovo ime.
Sta ces trenutno stopostotno podržavam Contea,covjek je zaslužio.Ne vrijedi mlatit praznu slamu , imamo neka drukčija mišljenja ali sve u svemu mislim da se slažemo da nam pojačanja trebaju. Conteove želje ili želje uprave vidjet ćemo :D

Što se tiče trenerskih sloboda, moj je stav da trenerima treba dat puno veću slobodu..naravno sve dok na to odgovaraju dobrim rezultatima. Ali to je sad dosta široka tema ..

#967 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,065 postova
  • 9495 lajk(ova)
  • Time Online: 332d 5h 54m 5s

Postirano 19 June 2017 - 14:39

diablo ima li nekih slika sa odmora Kontea, dal je nasemjan i to  :fantom:

na osnovu mimike lica da zaključimo dal je Bakajoko završen ili ne

Post se sviđa 2 članova
strahinjaf  , reLo  

#968 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,166 postova
  • 654 lajk(ova)
  • Time Online: 17d 8h 1m 49s

Postirano 19 June 2017 - 21:39

http://www.skysports...helsea-contract

A ode se već digla buka radi nekih lažnih vijesti kojekakvih novinara...

#969 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,065 postova
  • 9495 lajk(ova)

Postirano 19 June 2017 - 21:51

Sky (Engleski) nema veze sa tim, vidite da se pozivaju na Sky Italy, odnosno Di Marzio tim

http://gianlucadimar...xtension-latest

http://www.telegraph...tract-prepares/

ovo su vesti u originalu 

Post se sviđa 2 članova
ja13  , Igi  

#970 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 5,889 postova
  • 7464 lajk(ova)
  • Time Online: 298d 23h 57m 8s

Postirano 19 June 2017 - 21:59

Podseća malo na onu situaciju sa Costom kada se mesecima poricalo da se nešto desilo između njega i Contea i da je Costa hteo da ode u Kinu.

#971 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 4,842 postova
  • 1701 lajk(ova)
  • Time Online: 124d 12h 52m 46s

Postirano 19 June 2017 - 22:25

Kad se vraca s odmora?

#972 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,108 postova
  • 11730 lajk(ova)
  • Time Online: 192d 22h 54m 36s

Postirano 19 June 2017 - 22:44

Navodno se neće ni vraćati s odmora. Jel to znači da nas napušta?

#973 soxx

soxx
  • Korisnik
  • 5,626 postova
  • 4178 lajk(ova)
  • Time Online: 175d 3h 21m 47s

Postirano 20 June 2017 - 09:50

Ne. Nego je umro.

Post se sviđa 2 članova
reLo  , ja13  

#974 chiba

chiba
  • Global moderator
  • 7,065 postova
  • 9495 lajk(ova)

Postirano 20 June 2017 - 10:07

Matt Hughes, Deputy Football Correspondent

June 20 2017, 12:01am, The Times

Antonio Conte has promised to sign a new contract when he returns to take charge of pre-season training at Chelsea next month. The manager has held talks with Roman Abramovich’s two most senior lieutenants, the director Marina Granovskaia and technical director Michael Emenalo, and reassured them that he wants to extend his contract despite being frustrated at certain aspects of the club’s operations.

Conte has clashed with his employers over his handling of Diego Costa, who was told that he was not wanted by the manager in a text message, and the club’s slow start to potential transfer deals, but these issues are not thought to be serious enough to put his future in doubt. The manager expressed similar reservations about a lack of transfer activity last summer when only four first-team players were signed, but was still able to guide Chelsea to the Premier League title.

Conte believes that his achievement deserves to be rewarded by more signings and has been liaising with Granovskaia and Emenalo from his holiday in southern Italy. During those conversations the 47-year-old has emphasised the need for a larger squad to cope with the demands of the Champions League, and also made it clear that he intends to target the competition that he has yet to win as a manager.

Chelsea have agreed to sign Willy Caballero on a free transfer which will be announced on July 1, while they are hopeful of reaching an agreement with AS Monaco to sign Tiemoué Bakayoko, the France midfield player, before the players return on July 5.

Chelsea are willing to grant Conte’s request to appoint a coach to replace Steve Holland, the England assistant manager, having previously insisted that they would not do so, but will not alter the club’s operational structure.

The manager is expected to report to Granovskaia and Emenalo rather than to Abramovich. The position of Neil Bath, the academy director, is also not under threat despite claims that Conte wants greater control over the club’s youth development programme.

Conte’s existing contract expires in 2019 and he is expected to sign a two-year extension with a 50 per cent pay rise that will take his salary to £9 million. Conte has instructed his advisers to look at property in Chelsea and close to the club’s training ground at Cobham in Surrey, as he wants his wife and daughter to join him next season.

#975 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,166 postova
  • 654 lajk(ova)
  • Time Online: 17d 8h 1m 49s

Postirano 20 June 2017 - 10:32

Sky (Engleski) nema veze sa tim, vidite da se pozivaju na Sky Italy, odnosno Di Marzio tim

http://gianlucadimar...xtension-latest

http://www.telegraph...tract-prepares/

ovo su vesti u originalu 

Istina, tek sam kasnije kad sam već objavia post vidia da nije njihova originalna vijest nego se pozivaju na sky italy...

#976 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 3,845 postova
  • 2905 lajk(ova)
  • Time Online: 84d 5h 8m 28s

Postirano 21 June 2017 - 23:19

Kako god, Emenalo nipošto ne bi trebao odlučivati o transferima bez Contea. Mislim da bi Conte trebao biti zadnji čovjek u donošenju odluka o transferu, onaj koji će reći DA ili NE jer koliko se samo puta desilo da igrača kojeg smo platilo ne tako jeftino cijelu sezonu presjedi na klupi i onda na kraju ode na posudbu...

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2017 Chelsea Balkan