Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 06: Stoke City (A) [W 0-4]

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
15 odgovora na ovu temu

#1 chelsea4evercr

chelsea4evercr
  • Korisnik
  • 4,926 postova
  • 1718 lajk(ova)
  • Time Online: 125d 22h 20m 55s

Postirano 22 September 2017 - 11:45

Sutra u 16:00 nas ocekuje utakmica protiv uvijek neugodnog stokea u gostima
Prosli put smo ih pobjedili 2-1 u 80 i nekoj minuti iz kornera
Njima fali zouma showcross i cameroon, upitan je i wimmer
Nama fali luiz sigurno a za ostalo cemo saznat nakon press conferencije od antonija
Vasa ocekivanja?

Priložene datoteke

Post se sviđa 1 članu
Spaha  

#2 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,050 postova
  • 4440 lajk(ova)
  • Time Online: 128d 17h 20m 13s

Postirano 22 September 2017 - 14:15

crve sto ti otvaras temu, ima sirotilja nek otvara

ocekujem remi

Post se sviđa 1 članu
pidy  

#3 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 7,774 postova
  • 4723 lajk(ova)
  • Time Online: 300d 4h 36m 28s

Postirano 22 September 2017 - 17:26

Nama fali luiz i drinkwater, a njima odbrana. Trebalo bi biti lagana pobjeda, samo zbog njihovih nedostataka.

#4 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 740 postova
  • 153 lajk(ova)
  • Time Online: 35d 13h 24m 28s

Postirano 22 September 2017 - 18:03

Jedno od tezih gostovanja ali trebamo jednostavno 3 boda kako nam ovaj dvojac ne bi pobjegao previse, pogotovo uzevsi u obzir da nam city dolazi poslije ovog gostovanja. Mislim kako su i oni svjesni toga i da ce dati sve od sebe i uzeti ta 3 boda

#5 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,330 postova
  • 1925 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 1h 6m 34s

Postirano 22 September 2017 - 19:50

Jedna od tezih utakmica, Stoke nije losa ekipa, bilo bi dobro pobijediti jer nam slijede dvije teske utakmice, Atletico Madrid i Manchester City.

#6 MarioPašalić

MarioPašalić
  • Korisnik
  • 165 postova
  • 23 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 2h 10m 6s

Postirano 23 September 2017 - 08:09

Nisu loša ekipa kad su kompletni,ali i mi bi bili loša ekipa da nema Luiza,Cahilla,Azpija i Rudigera.

Treba ih pregazit.

#7 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,330 postova
  • 1925 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 1h 6m 34s

Postirano 23 September 2017 - 16:56

Prezadovoljan sam, puno prilika sa nase strane, sa Kanteom, Bakayokom i Fabregasom u vezi mislim da ne mozemo biti nadigrani ni od jedne ekipe.

#8 reLo

reLo

sad jebem li ga

• Administrator
  • 7,016 postova
  • 8214 lajk(ova)
  • Time Online: 557d 5h 16m 53s

Titula

Postirano 23 September 2017 - 16:57

Savršena utakmica, ali naravno sve bi bilo drugačije da su ovi imali iole normalnu odbranu.

#9 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,270 postova
  • 11805 lajk(ova)
  • Time Online: 195d 14h 24m 40s

Postirano 23 September 2017 - 17:04

Ova utakmica je dokaz da imamo kompleks od Arsenala. Aali neka smo pobjedili bravo.

#10 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,588 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 373d 11h 45m 9s

Titula

Postirano 23 September 2017 - 17:04

Savršena utakmica, ali naravno sve bi bilo drugačije da su ovi imali iole normalnu odbranu.

Nema veze, treba malo i srece imati nekad. Ovo je uvijek jebeno gostovanje, a mi smo im spakovali 4 komada uz perfekciju u defanzivnom smislu.

Christensen danas izgledao ko Kaiser Franz, kakvo komandovanje terenom, lakoca na lopti, odigravanje. Cim je Cahill usao panika, stvarno je najlosiji od njih petorice. Alonso bez potrebe zakuhavao, Conte je doslovno u zadnji cas reagovao da opet ne fasujemo crveni. Kad je prof. dr. Eden Hazard usao, Stoke doslovno nije mogao doci do lopte. I slag na kraju, sve pohvale za Moratu, vrhunska partija.

Idemo u Madrid sada, bice to odlican test za ovaj tim i prilika da vidimo gdje stojimo protiv jedne jake ekipe na jednom od najtezih gostovanja + sto se otvara jeben novi stadion.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

#11 BT14

BT14
  • Korisnik
  • 835 postova
  • 450 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 13h 19m 48s

Postirano 23 September 2017 - 17:23

U Madridu 3-5-2,stara odbrana,u veznom redu Baka,Kante, Fabregas i u napadu Hazard i Morata,naravno ne bi bila katastrofa ni bod uzeti tamo,ali treba ići na sva tri.

Zadnjih 20 minuta utakmice jedino što se može pohvaliti,prvi prelazni rok treba prodati Williana i ganjati neko krilo svjetske klase.

#12 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,146 postova
  • 7716 lajk(ova)
  • Time Online: 314d 8h 25m 44s

Postirano 23 September 2017 - 18:39

Stoke je sam sebe pobedio, bukvalno su poklonili tri gola, i nasi su fudbaleri pravili neke neprihvatljive greske koje bi ozbiljna ekipa kaznila, u tome je danas bila razlika. Jos je sudija navlacio za nas jer je mogao da iskljuci Alonsa, koji je igrao kao potpuni magarac onih 10 minuta, kao da je hteo da bude iskljucen, i s obzirom da je mogao ladno da svira penal Cahilla na Crouchu, posto da bio svestan sta radi.  Na kraju se to malo izbalansiralo posto Crouch nije dobio crveni za start na Fabregasu, tako da smo dobili jos jedan clusterfuck od sudjenja.

Bakayoko je malo podbacio u odnosu na prethodne utakmice, nekoliko puta je naivno izgubio loptu na sredini mora da postane svesniji okruzenja. Alonso je bio kriminalan, i bilo mi je drago sto ga je izvukao, a onda je Cahill kapitenski za par minuta uveo paniku, napravio penal, nadskocen od strane Croucha i umalo povredio sopstvenog golmana. Willian opet imao svoj dan gde je unistio sve sto je mogao.

Sa druge strane, Christensen i Rudiger su jako dobro odigrali zajedno i prijatno sam se iznenadio sto su obojica poceli i zavrsili utakmicu. Fabregas i Hazard takodje su usli u uneli potrepnu zivahnost, ovog prvog bi vise trebalo koristiti kao impakt zamenu. Morati kapa dole za zavrsnicu, u pravo vreme su dosli ovi golovi nakon prodaje Coste, da ne laprdaju novinari i strucnjaci kako nam nedostaje Costa kao prosle nedelje. Takodje bih pozdravio Azpilicuetu i ostavio ga na LWB-u umesto Alonsa u narednim mecevima.

Post se sviđa 2 članova
skaro  , reLo  

#13 King Chelsea

King Chelsea
  • Korisnik
  • 4,925 postova
  • 4486 lajk(ova)
  • Time Online: 86d 21m 56s

Postirano 23 September 2017 - 19:03

Remi sa Arsenalom mi je ostavio gorak ukus, ne znam valjda smo navikli u prošlosti da ih redovno klapimo pa iz tog razloga, Conte očigledno nije shvatio da sa Arsenalom samo treba na snagu.

Tako da prezadovoljan sam današnjom pobjedom, čestitke ekipi. Ima tu još potencijala u ekipi koji se moze iskoristiti posebno kada su u pitanju individualne forme pojedinih igrača.

#14 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,572 postova
  • 3179 lajk(ova)
  • Time Online: 182d 17h 58m 21s

Postirano 23 September 2017 - 19:31

Nisam gledao utakmicu ali 4:0 pobjediti Stoke u gostima tesko polazi bilo kojoj ekipi, skoro pa nemoguce za izvesti.

Drago mi je zbog Morate, samo nek trpa, taman i na srecu, za napadaca je najvaznije samopouzdanje a ono se dize golovima.

Vidim da Conte sve vise i vise racuna na Ridigera i Christensena sto me takodje raduje. Ridigeru je ocito trebalo samo malo prilagodbe, dobar je to igrac. Istina izgleda nezgrapno, ali koga briga sve dok posao radi kako treba.

Ipak sve cemo vidjeti bolje i jasnije poslije naredne dvije utakmice. Pogotovo me vise brine utakmica protiv Atletika. Debituju na novom stadionu, bice uzarena atmosfera a oni su ekipa koja kuci skoro nikada ne gubi.

#15 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 7,774 postova
  • 4723 lajk(ova)
  • Time Online: 300d 4h 36m 28s

Postirano 23 September 2017 - 20:32

Vrhunska pobjeda, ali nisam se nicemu manjem ni nadao kada sam im vidio sastav, jedan odbranbeni kako treba i to je to. Morata odlican.

#16 drogba 11

drogba 11
  • Korisnik
  • 1,064 postova
  • 1121 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 11h 21m 11s

Postirano 24 September 2017 - 10:02

curtois-dobar, bez greške, ali doduše i bez nekog pravog posla, sreća nije se ozljedio kod oonog kretenskog "postavljanja i skoka" kapetana cahilla

christensen- sve mi se više sviđa njegova mirnoća i stil igre, čim prije cahilla se riješiti ili ga zakovati za klupu a ovoga pustiti da igra, kao i zoumu vratiti pa nek rokaju momci uz pravog kapetana azpija

azpi- doktorski, jednu jedinu grešku sam zapamtio a i ta je na pola, i zanemariva, asistencije, odlučnost, ma sve, KAPETANSKI

rudiger- opet sam mu se smijao kad sam vidio te kretnje, al nema šta, čovjek jučer i više nego korektan, i nema crvenih kartona još, vrlo pohvalno, keep going

bakayoko- danas me razočarao, previše mekanih duela, previše lopti su mu oduzeli s leđa onako samo zbog njegove preopuštenosti i nonšalancije, al pripisat ću to toj nesreći stresu, i nadam se povratku onih starih partija odličnih ako ne i boljih

kante- šteta za žuti, dobio ga je samo zbog svoje krivo predane lopte, pa onda trči nazad da spriječi kontru i faulira, po meni bespotrebno jer već je uz tog igrača bio jedan naš

moses- puno agilniji i prodorniji od kolege s druge strane, al sve je to ono, jednu dvije tekme bljesne, a ostale prosječne, al dok nema boljeg-dobro je

alonso- lik ga laktom u skoku udari, faul čisti, sudac nista i onda nas alonso gubi zivce i niže gresku za greskom, i sreca da ga je izvadio conte, inace crveni bi legao laganeze

pedro- fantastično i jednostavno iskoristio gresku stokea i zabio, solidna partija

wilian- pošto on onoliko zadrzava loptu, ja se na njemu necu

morata- odlična 3 gola, sve 5 i za pohvalu ali ta njegova mekoća i finoća u duelima mene izludi do kraja,,,to se pada svaki napad a kad hoce oduzeti loptu onda ide totalno naivno i faul radi vec u prvom dodiru sa protivnikom,,pod hitno dici duel igru i cvrstinu

fabregas- doktor doktorski, vidi se odmah taj osjecaj za caroliju i finu loptu

hazard- do sad je mogao držati loptu i trčkarati a da je stoke ne uzmu

cahill- isto ko i fabregas, i njegova se čarolija vidi čim uđe u igru..samo što mi se od njegove carolije ori kuća od psovki

propao užasno, teški paničar, i k tome još i kapetan..uh....necu mu ni spominjati greske, samo se nadam da cu ga sto manje gledati u prvoj, jer ovo je milijardama kilometara udaljeno od njegovih starih partija zbog kojih smo ga nekoc hvalili..

sve u svemu, pobjeda zasnovana na temelju njihovih gresaka i nase vrhunske realizacije jucer,,al neka, idemo dalje

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2017 Chelsea Balkan