Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 07: Manchester City (H) 30.09.2017. 18:30h

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
47 odgovora na ovu temu

#1 apeiron

apeiron
  • Korisnik
  • 1,534 postova
  • 1543 lajk(ova)
  • Time Online: 148d 1h 7m 12s

Postirano 29 September 2017 - 10:41

premier_league_matchday_chels_v_city.png

Prognoze???

Post se sviđa 1 članu
Spaha  

#2 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,330 postova
  • 1925 lajk(ova)
  • Time Online: 65d 1h 6m 34s

Postirano 29 September 2017 - 11:15

Samo da ne izgubimo,City odlican za sada, steta za nasa dva kiksa u ligi koja nam nisu trebala sad bi oni bili u drugacijem polozaju.

#3 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,301 postova
  • 689 lajk(ova)
  • Time Online: 20d 16h 10m 6s

Postirano 29 September 2017 - 11:25

City ima dan više odmora od nas, plus su igrali doma a mi u gostima i oni su imali značajno lakšu utakmicu. S te strane bi mogli bit u blagoj prednosti na nama. Što se tiće ozljeda, njima nedostaju dva ključna igrača Mendy i Aguero, nama (osim Drinkwatera) svi zdravi.

Ovo će nam sigurno bit najteža utakmica u sezoni, City je sastavio odličnu ekipu i trentuno su odličnoj formi. Ipak, odlična forma Hazarda i domaći teren daje nam za pravo da se nadamo dobrom rezultatu. Također, ne trebe zanemarit da City još ove sezone nije igrao protiv top ekipe, tek će im ova sada utakmica biti pravi test. Ja mislim da nečemo izgubit, bio bih zadovoljan i bodom, ali vjerojem da možemo i do sva tri. 

Što se tiće sastava, volio bih onaj identičan protiv Atletika, mislim da je to najbolje što imamo pogotovo protiv jakih, ali vjerojatno će Conte htjet napravit neke promjene da unese svježine, tako da očekujem povratak na 3-4-3 i Pedra/Willana u sastav. Iako, tek je početak sezone, tako da mislim da igrači još uvijek mogu iznjet dvije utakmice tjedno, a i ovo je ipak derbi, vremena za odmaranje će bit u slabijim utakmicama, tako da bih volio sastav kao protiv Atletika i nadam se da Conte isto razmišlja. 

Post se sviđa 1 članu
strahinjaf  

#4 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,588 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 373d 11h 45m 9s

Titula

Postirano 29 September 2017 - 11:48

Nije mi samo jasno kako ovi idioti prave taj raspored, neki mrtvi timovi igraju svoje utakmice nedjeljom a ovaj derbi stave u subotu.
Vjerujem da su nasi u cetvrtak odmarali, u petak mozda neki laksi trening i priprema pojedinih taktickih situacija za City. Nece biti nimalo jednostavno.

Al ovdje moramo ici na pobjedu, bez obzira sve navedeno ne smije biti nikakav izgovor. Oni jesu u strasnom naletu i sa vrhunskom ekipom (kako i nece biti kad su ulupali 250 milja). Nasi trebaju pokusati da se to zaustavi jer pobjeda ne znaci samo bodovno nego psiholoski, kao sto je prosle sezone ona pobjeda na Etihadu usadila vjeru da mozemo do titule. Moramo i ostalim timovima pokazati da City nije nikakav bauk i da se moze igrati s njima.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Post se sviđa 2 članova
reLo  , chelsea4evercr  

#5 grena

grena
  • Korisnik
  • 4,879 postova
  • 6492 lajk(ova)
  • Time Online: 109d 1h 18m 23s

Postirano 29 September 2017 - 13:43

Tamam da vidimo gde smo. City jeste u naletu, a mi smo odigrali vrhunski protiv Atletika i pokazali da imamo i znanja i volje da probijamo i neke od najjačih bunkera na svetu, kao i to da igramo 90 minuta, dok ne svira sudija kraj.

Bice teska utakmica sigurno, ali verujem da možemo do pobede. Pogotovo na krilima Hazarda, Morate i Kantea :)

#6 skaro

skaro
  • Korisnik
  • 740 postova
  • 153 lajk(ova)
  • Time Online: 35d 13h 24m 28s

Postirano 29 September 2017 - 16:03

City ima dan više odmora od nas, plus su igrali doma a mi u gostima i oni su imali značajno lakšu utakmicu. S te strane bi mogli bit u blagoj prednosti na nama. Što se tiće ozljeda, njima nedostaju dva ključna igrača Mendy i Aguero, nama (osim Drinkwatera) svi zdravi.

Ovo će nam sigurno bit najteža utakmica u sezoni, City je sastavio odličnu ekipu i trentuno su odličnoj formi. Ipak, odlična forma Hazarda i domaći teren daje nam za pravo da se nadamo dobrom rezultatu. Također, ne trebe zanemarit da City još ove sezone nije igrao protiv top ekipe, tek će im ova sada utakmica biti pravi test. Ja mislim da nečemo izgubit, bio bih zadovoljan i bodom, ali vjerojem da možemo i do sva tri. 

Što se tiće sastava, volio bih onaj identičan protiv Atletika, mislim da je to najbolje što imamo pogotovo protiv jakih, ali vjerojatno će Conte htjet napravit neke promjene da unese svježine, tako da očekujem povratak na 3-4-3 i Pedra/Willana u sastav. Iako, tek je početak sezone, tako da mislim da igrači još uvijek mogu iznjet dvije utakmice tjedno, a i ovo je ipak derbi, vremena za odmaranje će bit u slabijim utakmicama, tako da bih volio sastav kao protiv Atletika i nadam se da Conte isto razmišlja. 

Fali nam i Luiz

Post se sviđa 1 članu
ja13  

#7 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 7,774 postova
  • 4723 lajk(ova)
  • Time Online: 300d 4h 36m 28s

Postirano 29 September 2017 - 16:33

Ma cim Aguero fali, gotovo je njima, to se sve raspadne, koliko god jesusa i kuraca doveli.

#8 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,330 postova
  • 1925 lajk(ova)

Postirano 29 September 2017 - 16:42

Nije mi samo jasno kako ovi idioti prave taj raspored, neki mrtvi timovi igraju svoje utakmice nedjeljom a ovaj derbi stave u subotu.
Vjerujem da su nasi u cetvrtak odmarali, u petak mozda neki laksi trening i priprema pojedinih taktickih situacija za City. Nece biti nimalo jednostavno.

Al ovdje moramo ici na pobjedu, bez obzira sve navedeno ne smije biti nikakav izgovor. Oni jesu u strasnom naletu i sa vrhunskom ekipom (kako i nece biti kad su ulupali 250 milja). Nasi trebaju pokusati da se to zaustavi jer pobjeda ne znaci samo bodovno nego psiholoski, kao sto je prosle sezone ona pobjeda na Etihadu usadila vjeru da mozemo do titule. Moramo i ostalim timovima pokazati da City nije nikakav bauk i da se moze igrati s njima.

Nedjeljom igraju Arsenal i Everton jer su igrali cetvrtkom u europa ligi.

#9 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 7,774 postova
  • 4723 lajk(ova)

Postirano 29 September 2017 - 16:53

Ma hajde ba, nije dan previse, ne treba se puno zaliti na raspored. Igraci to mogu podnijeti, ionako ce im sad odmor.

Ja bih da prenesu igru od Atletica, i nema zime protiv oslabljenog Citya.

Post se sviđa 1 članu
ja13  

#10 grena

grena
  • Korisnik
  • 4,879 postova
  • 6492 lajk(ova)
  • Time Online: 109d 1h 18m 23s

Postirano 29 September 2017 - 17:00

Smesno mi je to zaljenje na raspored, a u tome prednjači Mourinho pogotovo.

Pa oni igraju za milione, ako ne može u 4 dana da odigra 2 utakmice, nek probaju da kopaju kanale 8-10 sati dnevno samo nedelja slobodna i za 300e ma i 3000e mesečno...

Jedino što može biti taktika malo problematična, pošto se spremaš za jedne, pa za druge, a totalno su različite ekipe. Mada svaki klub na ovako visokom nivou ima na desetine zaposlenih koji su već napravili taktiku.

Jednom sam gledao trening centar Citya, ono je zlo koliko ljudi radi, sta se sve prati, od disanja do pišanja u wc-u, taktike, trčanja, snage, ne znam ni ja čega.

Jeftini su izgovori oko rasporeda, pogotovo kao što kaže Diablo, sad će i pauza, tako da nema mesta izgovorima.

Po meni mislim da dobijamo ovo, samo treba zaustaviti napada Citya. Imaju mladu ekipu, ali dobru. Sane, Jesus igraju po mebi jako zrelo za svoje godine, ali valjda i nase iskustvo ima neke prednost.

Post se sviđa 4 članova
chelseathebest  , diablo_bih  , reLo  , ja13  

#11 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,050 postova
  • 4440 lajk(ova)
  • Time Online: 128d 17h 20m 13s

Postirano 29 September 2017 - 17:18

remi

Post se sviđa 1 članu
strahinjaf  

#12 BT14

BT14
  • Korisnik
  • 835 postova
  • 450 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 13h 19m 48s

Postirano 29 September 2017 - 17:34

Nisu naši odmarali u četvrtak,imali su trening taj dan bile su slike i videi na službenoj stranici.

Možemo mi njih dobiti samo ako ne bude ekscesa u defanzivi.Oni se nikada neće moći braniti i boriti kao mi to Pepova ekipa nikad nije ni imala,tu borbenost,samo ako Pep ne nadmudri Contea taktički ili eventualno neki glup potez odbrane možemo očekivati povoljan rezultat.

#13 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,588 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 373d 11h 45m 9s

Titula

Postirano 29 September 2017 - 17:57

Nije to zaljenje, samo kazem zasto nisu stavili u nedjelju? Oba tima bi bila odmornija i utakmica bi sigurno bila bolja. Kaze neko sta je jedan dan? Pa na ovom nivou taj jedan moze biti presudan, izuzetno mnogo znaci dan vise rekuperacije ili pripreme za mec. Ponavljam, niko se ne zali samo ne razumijem te ljude koji su zaduzeni da prave raspored. Prosli vikend stave Arsenala u ponedjeljam navece a u cetrvrtak im Evropska Liga i to daleko gostovanje. Televizija diktira i to je to jbg.

Inace nadam se povratku Christensena i Rüdigera u prvih 11 a ostaje dilema da li cemo poceti sa trojicom u vezi ili se vratiti na 3-4-3. Fabregas je ogromnu minutazu imao u zadnjih par sedmica, protiv Arsenala i sada Atletica je izdahnuo oko 65. minute, tako da mozda ne bi bilo lose da u ovom mecu bude joker s klupe. Drinkwater fali dosta da rastereti u rotaciji.

#14 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 7,774 postova
  • 4723 lajk(ova)

Postirano 29 September 2017 - 18:55

Mitchy je spreman :D

Post se sviđa 1 članu
Spaha  

#15 Spaha

Spaha
  • Korisnik
  • 4,050 postova
  • 4440 lajk(ova)
  • Time Online: 128d 17h 20m 13s

Postirano 29 September 2017 - 22:58

:sal2:

#16 BT14

BT14
  • Korisnik
  • 835 postova
  • 450 lajk(ova)
  • Time Online: 23d 13h 19m 48s

Postirano 30 September 2017 - 14:23

Po nekoj logici nema Kantea i Hazarda hahah kako bih volio da se poseremo danas na njih.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#17 hamco

hamco
  • Korisnik
  • 3,572 postova
  • 3179 lajk(ova)
  • Time Online: 182d 17h 58m 21s

Postirano 30 September 2017 - 16:14

Guardiola has faced Chelsea seven times as a manager and failed to win any (D4 L3), more than against any other side.

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#18 Igi

Igi
  • Korisnik
  • 6,146 postova
  • 7716 lajk(ova)
  • Time Online: 314d 8h 25m 44s

Postirano 30 September 2017 - 16:24

Bitno da je tu Alonso. :))

Post se sviđa 1 članu
reLo  

#19 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,270 postova
  • 11805 lajk(ova)
  • Time Online: 195d 14h 24m 40s

Postirano 30 September 2017 - 16:57

DK-4LacW0AY-Uyo.jpg

#20 Zemo

Zemo
  • Korisnik
  • 5,330 postova
  • 1925 lajk(ova)

Postirano 30 September 2017 - 18:19

Ovo sto mi igramo ubija draz fudbala. Sramota igrati bez napadaca, sva se taktika u derbijima svodi da ne izgubimo.

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2017 Chelsea Balkan