Skoči na sadržaj

Foto

Matchday 11: Manchester United (H)

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
32 odgovora na ovu temu

#21 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 7,875 postova
  • 4737 lajk(ova)
  • Time Online: 303d 20h 56m 32s

Postirano 05 November 2017 - 21:05

Netko mora odgovarati što Morata, Bakayoko i Rudiger nisu ispunili očekivanja.

Conte je počeo gubiti konce,vadi Fabregasa i Hazarda,jedina dva igrača koja NE SMIJE izvaditi jer jedini znaju zadržati loptu.

10 minuta igranja dovoljno za pobjediti United.

Ostalo nije vrijedno spomena.

I to već par utakmica za redom.

Ova formacija nema smisla.

Nebih imao ništa protiv da dođe do smjene trenera.

I sva trojica sasvim dobro odigrali dosadasnji dio sezone. Uopste ne mozes suditi o igracu nakon cetvrtine sezone.

Kojih 10 minuta, dominirali citav mec ba.

Sjajno odigrano, takticki mozda i savrseno, osim onih zadnjih 5 minuta kada smo se usrali.

#22 MarioPašalić

MarioPašalić
  • Korisnik
  • 170 postova
  • 23 lajk(ova)
  • Time Online: 2d 2h 43m 10s

Postirano 05 November 2017 - 21:19

Meni je to djelovalo slabo, borbeno da, ali izgubili smo onu ljepotu,onu nogometnu romantiku iz prošle sezone.

Bakayoko igra 2 razine ispod prošlosezonskog Matića, Morata zabija tu i tamo,ali vidi se da to nije igrač od 80 milijuna eura.

Rudiger danas kriminalan kao i protiv Rome,do tad je meni bio jako dobar.

S ovakvom igrom nećemo daleko.

Poslje gola igrali kao WBA,napucaj njima loptu i svi u obranu.

Chelsea treba preferirati branjenje s kontroliranim posjedom lopte,a to se ne dobiva ako izvadiš Fabregasa i Hazarda,a u igri su ti Alonso,Bakayoko,Kante,Drinkwater,Azpilicueta,Morata koji ne znaju ni jedan zadržati loptu. Kad vodimo 1-0 u 80. izvaditi Moratu i staviti Pedra,a Drinkwater je mogao ući samo umijesto Bakayoka.

Igra nam se svodi na Fabregasove duge lopte.

Nema više onog građenja napada s lijeva na desno pa nazad i tako dalje.

#23 ja13

ja13
  • Korisnik
  • 1,326 postova
  • 707 lajk(ova)
  • Time Online: 21d 5h 35m 4s

Postirano 05 November 2017 - 21:28

Vise se pise o Mourinhu nego o igri tima i pobedi. Sa ovakvom igrom mogu reci da bi se krljali sa Barsom, koja je uz Psg i Bayern, City trenutno u najboljoj formi.

Ovakva igra i zalaganje je nesto sto fali. Želja za pobedom, United se nije video, jedino na kraju malo i ona jedna šansa Lukakua u prvom.

Odsekli smo ih i bas mi je drago zbog toga, nisam mislio da ce biti ovako.

Ne možemo mi ponavljat ovakve igre, hejt igrača (i Contea) prema Mourinhu izvlači maksimum iz naših, protiv Barce toga neće biti :)

A i nama odgovaraju ovakve ekipe koje se bunkerišu i ne igraju presing (tako smo i Atletika rastavili) ali čim netko odigra malo ofenzivnije i s presingom počinju problemi...

Post se sviđa 3 članova
Ercov  , grena  , reLo  

#24 Das ist Walter

Das ist Walter
  • Chelsea BiH Member
  • 3,996 postova
  • 2951 lajk(ova)
  • Time Online: 86d 20h 27m 17s

Postirano 05 November 2017 - 21:31

Murinjo je ovdje ispao glup jer nije dobro analizirao nase utakmice u kojima su nas ekipe koje su napadale i pravile pritisak izdominirale.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Post se sviđa 1 članu
Ercov  

#25 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,645 postova
  • 11907 lajk(ova)
  • Time Online: 376d 20h 16m 44s

Titula

Postirano 05 November 2017 - 21:38

Takticki vrlo dobra partija Contea, mozete vi pricati sta hoce ali Mourinhove ekipe kada se ovako postave nije nimalo otkljucati i pobijediti. A onda dzaba ti sav posjed i sanse ako to nisi kapitalizirao golovima.

Igraci pokazali ponovo karakter, s mnogo zara i borbenosti smo odigrali i potpuno zasluzili pobjedu.

Samo jednu zamjerku imam, a to je sto se konstatno petlja i previse pokusava nesto izigravati iz odbrane. Posebno mi smeta kad to radimo i dozvoljavamo protivniku da nam igra visoki presing, gdje su onda nasi napadaci blize svom nego protivnickom golu. Pa nije nikakva sramota ispucati loptu iz peterca na napadaca i onda pokusati doci do lopte u puno opasnijem prostoru.

#26 Dzan

Dzan
  • Korisnik
  • 2,367 postova
  • 913 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 14h 18m 20s

Postirano 06 November 2017 - 00:54

Ma hajde da mi imamo tehnicki potkovane igrace za takvu igru, ali nazalost nemamo. Sta na kraju ispadne, smijurija. Pa kad su nas pritisli zadnjih 20min, nismo uspjeli 2 pasa povezat. Samo 2...

#27 diablo_bih

diablo_bih

Mikelova kucka

• Chelsea BiH Member
  • 7,875 postova
  • 4737 lajk(ova)
  • Time Online: 303d 20h 56m 32s

Postirano 06 November 2017 - 02:35

Meni je to djelovalo slabo, borbeno da, ali izgubili smo onu ljepotu,onu nogometnu romantiku iz prošle sezone.

Bakayoko igra 2 razine ispod prošlosezonskog Matića, Morata zabija tu i tamo,ali vidi se da to nije igrač od 80 milijuna eura.

Rudiger danas kriminalan kao i protiv Rome,do tad je meni bio jako dobar.

S ovakvom igrom nećemo daleko.

Poslje gola igrali kao WBA,napucaj njima loptu i svi u obranu.

Chelsea treba preferirati branjenje s kontroliranim posjedom lopte,a to se ne dobiva ako izvadiš Fabregasa i Hazarda,a u igri su ti Alonso,Bakayoko,Kante,Drinkwater,Azpilicueta,Morata koji ne znaju ni jedan zadržati loptu. Kad vodimo 1-0 u 80. izvaditi Moratu i staviti Pedra,a Drinkwater je mogao ući samo umijesto Bakayoka.

Igra nam se svodi na Fabregasove duge lopte.

Nema više onog građenja napada s lijeva na desno pa nazad i tako dalje.

Sta ba? nastavili napadati konstantno, izlijetao i Baka i Morata sami sa njihovim golmanom. To se pocelo desavati u zadnjih 5 minuta bukvalno sto govoris, kada smo izbijali loptu. Po tebi su oni dominirali poslije gola? Nisu ljudi sanse napravili poslije one 8 minute, sve do 90te minute kada su fellaini i rashford sutali.

#28 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,645 postova
  • 11907 lajk(ova)
  • Time Online: 376d 20h 16m 44s

Titula

Postirano 06 November 2017 - 12:07

Ma hajde da mi imamo tehnicki potkovane igrace za takvu igru, ali nazalost nemamo. Sta na kraju ispadne, smijurija. Pa kad su nas pritisli zadnjih 20min, nismo uspjeli 2 pasa povezat. Samo 2...

Generalno ta opsesija za Guardiolinim nekim stilom mi opasno ide na kurac. Ne znam sta je Conteu, nikad nije bio taj tip trenera. Mora se igrati pragmaticno, brzo, sa puno borbe i pritiska, cvrsto ali na loptu. Onako kako je Chelsea oduvijek i radio.

Odigravanje s golmanom pa stoperima gdje se na kraju samo mogu uvaliti u pizdarije obicno rezultira stavljanjem potpuno nepotrebnog pritiska na svoje defanzivce, koji onda radi toga kasnije ispastaju u fazi odbrane jer jednostavno zbog zamora dolazi do gresaka. Mora se igrati okomitije, uzimati duele i tako osvajati teren. 

Na kraju smo im vise mi prepustili loptu nego sto su oni nesto pritisli. Rano smo se opet povukli al srecom nije nas kostalo. Na kontru su Morata i Bakayoko morali uvaljati bar jos jedan i zavrsiti pricu.

#29 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,292 postova
  • 11823 lajk(ova)
  • Time Online: 196d 9h 5m 17s

Postirano 06 November 2017 - 13:40

Čestitam na pobjedi.

#30 grena

grena
  • Korisnik
  • 4,909 postova
  • 6509 lajk(ova)
  • Time Online: 109d 21h 25m 33s

Postirano 06 November 2017 - 15:41

Po meni juce sasvim korektna utakmica, stiskali smo, vršili presing, igrali oštro i nismo im prepuštali šanse do samog kraja.

Uz sve ovo i posed je bitan deo, jer protivnik ne može dati gol ako je lopta kod nas u nogama, a juče smo je dosta imali. Daleko od toga da nam treba Guardiolin fudbal, ali ne treba nam ni Simeoneov koji se bazira na konstantnom branjenju i kontrama.

Normalno je da pred kraj opadne snaga i stigne umor i da su preuzeli inicijativu i krenuli na sve ili ništa, a teško je igrati kada protivnik nema šta da izgubi, pogotovo pred kraj utakmice kada više gledaš na sat i čekaš kraj. Morao je i United da stisne i da napada bar zadnjih 5-10 minuta, pa napadaće i West Ham, Everton, Brighton, a ne United koji cilja titulu.

Jedino što smo juče pre svega morali da stavimo još jedan, prvenstveno mislim na šanse i kontre Bakajoka, a i na onu loptu što ga je iznenadila u šesnaest metara, koju je Morata ispustio posle ubačaja.

Ne znam zašto već par ljudi nije zadovoljno jučerašnjom partijom. Težak protivnik, drugi ili treći najteži u ligi, pored Citya i Tottenhama. Ekipi koja igra na 0:0 nismo dali mira bar 80 minuta. Napravili dosta šansi. Zatvorili prilaze golu, Lukaku nije primio loptu unutar našeg kaznenog prostora, Matić nije mogao da preseca napade, pogotovo nije mogao da čita Edena koji je juče bio opak, a ovaj je igrao sa njim 2,3 godine. Zujalo je kod njihovog gola.

Ne znam koja se perfekcija se traži, nismo igrali protiv ne znam ni ja koga, nego protiv Uniteda i Mourinha (kojeg koliko god ne voleli danas, i dalje jedan od top 5 menadzera današnjice). Tu ne možeš savršenu utakmicu odigrati. Po mom mišljenju juče smo najsavršenije odigrali što se moglo, jedino da je završnica bila u 2,3 situacije bolja. Ostalo nemam šta da prigovorim. Ovakvom igrom nije ni top 4 LS daleko, mnogo bliže nego posle sramne utakmice protiv Rome.

Post se sviđa 3 članova
Ercov  , diablo_bih  , Wisey  

#31 Ercov

Ercov
  • Chelsea BiH Member
  • 1,493 postova
  • 856 lajk(ova)
  • Time Online: 40d 12h 11m 2s

Titula

Postirano 06 November 2017 - 19:41

Odlicna igra i jos bolji rezultat.Nista sladje nego pobediti United.Plus kad ga vodi nas bivsi trener.

#32 Dzan

Dzan
  • Korisnik
  • 2,367 postova
  • 913 lajk(ova)
  • Time Online: 74d 14h 18m 20s

Postirano 06 November 2017 - 20:19

Pa jucerasnja tekma je bila odlicna, ako izuzmemo neka zaglupljivanja u pokusaju imitiranja sitija. Ali necemo traziti mane, tako da je bilo odlicno. Zavrsnica da je bila sekundu bolja, bilo bi 3 razlike. Ne mozes ni traziti mane kad igraci dadnu sve od sebe. A jucer su grizli 90min, ko da im je zadnje...
Pa jucerasnja tekma je bila odlicna, ako izuzmemo neka zaglupljivanja u pokusaju imitiranja sitija. Ali necemo traziti mane, tako da je bilo odlicno. Zavrsnica da je bila sekundu bolja, bilo bi 3 razlike. Ne mozes ni traziti mane kad igraci dadnu sve od sebe. A jucer su grizli 90min, ko da im je zadnje...

#33 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,093 postova
  • 1875 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 9h 23m 18s

Postirano 07 November 2017 - 17:21

S ovakvom ekipom popišati se na Moua i njegov United, nema ništa draže. Tako me adrenalin pucao u toku utakmice, zadnji put kada smo osvojili LP 2012. Možemo sve do kraja izgubiti, samo da je Šupkinjo počeo da kmeči.

Post se sviđa 2 članova
Spaha  , reLo  

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2017 Chelsea Balkan