Skoči na sadržaj

Foto

#22 Willian

• Ne možete započeti novu temu
  • Please log in to reply
2146 odgovora na ovu temu

Anketa: #22 Willian

Smatrate li da je vrhunski igrač?

Ne možete vidjeti rezultate ankete sve dok ne glasate. Molimo prijavite se i dajte svoj glas da bi ste vidjeli rezultate glasanja.
Glasaj Gosti ne mogu glasati

#1 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,270 postova
  • 11805 lajk(ova)
  • Time Online: 195d 14h 24m 40s

Postirano 21 January 2012 - 23:12

7.jpg

Geburtsdatum: 09.08.1988

Geburtsort: Ribeirão Pires

Größe: 1,74

Nationalität: Brasilien

Position: Mittelfeld - Linksaußen

Spominje se u zadnje vrijeme, za cijenu koja je prenapuhana, a to je 23 milijuna eura. Mislim da je odličan igrač i uvoj jadnoj situaciji u kojoj se nalazimo mislim da bi nas i on pojačao. Vaše mišlenje? Da li bi bio dobro pojačanje koje bi se uklopilo ili je ipak previše imati tri Brazilca u jednoj ekipi lige kao što je Premiership (DL4 - RAMIRES - WILLIAN) ???

#2 Wisey

Wisey

Ramiz nema pojma

• Chelsea BiH Member
  • 12,588 postova
  • 11875 lajk(ova)
  • Time Online: 373d 11h 45m 9s

Titula

Postirano 21 January 2012 - 23:21

Dodaj tu i Piazona.

Nisam upoznat s njegovim kvalitetama, a veliko je i pitanje aklimatizacije. Brazilac je to kao prvo, a kao drugo ukrajinska liga je fušeraj. Hazard, kažem ja. :D

#3 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)
  • Time Online: 61d 7h 2m 16s

Postirano 22 January 2012 - 00:18

Definitvno Hazard kao prvi izbor, ali ako ne može, zašto ne i Willian? Dobre partije je pružao u LP, ne samo u Ukrajini.

#4 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,270 postova
  • 11805 lajk(ova)

Postirano 22 January 2012 - 03:27

Do sada sam ja previše bio tolerantan što se tiče skretanja sa zadate teme koje dovode do dizanja tenzija i rasprava među kolegama s foruma. Tako ću vas fino zamoliti da se vratimo temi, a to je brazilski igrač Šahtara iz Donjecka i njegov mogući prelazak u Chelsea.

Kako vam se sviđa igrač, od kojeg potencijalnog pojačanja je bolji, od kojeg lošiji, da li bi bio dobar izbor za Chelsea, šta mislite o cijeni od 23 mil eura, a zapravo vrijedi 15 mil eura, bla bla bla - možete pisati o milijun stvari samo nemojte voditi svađe. Za tim nema potrebe!

Post se sviđa 1 članu
Muhica  

#5 Elao

Elao
  • Chelsea BiH Member
  • 5,217 postova
  • 1435 lajk(ova)
  • Time Online: 53d 9h 55m 9s

Postirano 22 January 2012 - 12:22

Dobar igrac, samo to mogu reci, mada ako se vec trazi igrac iz Shakhtara meni je bolji izbor Douglas Costa

#6 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)
  • Time Online: 79d 16h 29m 41s

Postirano 22 January 2012 - 12:56

evo par razloga zašto ja mislim da nebi tebao doć
1. imamo krila i treba ih se rješavat a ne dovodit (Kalou, Malouda)
2. brazilac je , omalen i mekan što u PL ne prolazi
3. Ukrajinska liga je loš omjer on da zabija 2-3 gola po utakmici tamo pitanje je dal bi tu zabio tolko u 10 utakmica
4. previše para, za njega neebi dao više od 10 mil ma možda ni tolko al eto da je situacija da nam hitno treba krilo eto vrh 13 milki.

Post se sviđa 1 članu
Muhica  

#7 Kalouda

Kalouda
  • Korisnik
  • 6,785 postova
  • 7712 lajk(ova)
  • Time Online: 106d 17h 40m 38s

Postirano 22 January 2012 - 13:25

Ja mislim ako već ne može Eden Hazard, onda bi Willian bio dobar izbor. On na lijevom krilu, Mata u sredini, Danny desno, Tores ispred.

#8 jakovf

jakovf
  • Korisnik
  • 815 postova
  • 14 lajk(ova)
  • Time Online: 5d 17h 33m 58s

Postirano 22 January 2012 - 18:07

3. Ukrajinska liga je loš omjer on da zabija 2-3 gola po utakmici tamo pitanje je dal bi tu zabio tolko u 10 utakmica
4. previše para, za njega neebi dao više od 10 mil ma možda ni tolko al eto da je situacija da nam hitno treba krilo eto vrh 13 milki.

S ovim se ne slažem jer su Mata,SIlva,Modrić,Aguero isto tako omaleni, a najbolji igrači Premierlige su.

#9 lukaku18

lukaku18
  • Korisnik
  • 98 postova
  • 8 lajk(ova)
  • Time Online: 58d 34m 16s

Postirano 22 January 2012 - 19:21

http://www1.skysport...wn-Willian-talk

#10 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,245 postova
  • 6066 lajk(ova)
  • Time Online: 115d 8h 47m 4s

Postirano 22 January 2012 - 19:24

U ovoj situaciji bi dobrodosao . Ali s druge strane mislim da je malo iznad prosjeka , sto nama netreba . Nama trebaju vruhunski igraci da bi smo izasli iz ove krize !

Cijena 23mil jeste velika alo ne i prevelika ! Ako prodamo Maloudu ili Kalou svakako bi trebali dovesti pa ako nikog onda zasto ne i Williana , ali opet kazem trebamo vrhunske igrace !

#11 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)

Postirano 22 January 2012 - 21:21

Kakva to krila imamo?? Ako i jednu poziciju trebamo pojačati, to je krilna.

Willian bi bio dobra opcija, jest da je u ukrajinskoj ligi, ali svake sezone u LP odigra odlično i bude nosioc Šahtara. Ove pare što se spominju, jesu velike i puno je, ali opet ne dajem ja te pare pa mi je svejedno. A bilo bi odlično takvog igrača gledati, koji zna protivnika napraviti budalom, zna proigrati saigrača i ponekad zabiti.

#12 Gost_Twelfth Man_*

Gost_Twelfth Man_*
  • Gost
  • lajk(ova)

Postirano 22 January 2012 - 22:10

Dzaba se pokrenula ova diskusija, kad od svega toga 'ladno nista nece biti...

http://www.espn.co.u...tml?CMP=OTC-RSS

I tako... Zavrsicemo ovaj prelazni sa dovedenim Cahillom, igracem koji moze razigravati i trgnuti vezni. Joj matero...

#13 pidy

pidy
  • Korisnik
  • 571 postova
  • 814 lajk(ova)
  • Time Online: 46d 4h 39m 25s

Postirano 22 January 2012 - 22:14

Skup, precjenjen, nepotreban. Imamo svojih igraca na toj poziciji.

#14 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)

Postirano 23 January 2012 - 00:15

S ovim se ne slažem jer su Mata,SIlva,Modrić,Aguero isto tako omaleni, a najbolji igrači Premierlige su.

evo ti si nabrojao par igraća al svaki od njih igra za ralićitu ekipu a Chelsiju ovo nebi bio prvi igrač a sa takvim igračima teško je u PL al dapače takvi igrači su meni sasvim ok al mislim da Engleska nije liga kojom češ harat sa više takvih u postavi.

Kakva to krila imamo?? Ako i jednu poziciju trebamo pojačati, to je krilna.

Willian bi bio dobra opcija, jest da je u ukrajinskoj ligi, ali svake sezone u LP odigra odlično i bude nosioc Šahtara. Ove pare što se spominju, jesu velike i puno je, ali opet ne dajem ja te pare pa mi je svejedno. A bilo bi odlično takvog igrača gledati, koji zna protivnika napraviti budalom, zna proigrati saigrača i ponekad zabiti.

ja nigdje nisam rekao da mi imamo dobra krila samo sam rekao da ih brojčano imamo nisam nit ulzaio to dal se trebamo pojačat na toj poziciji , naša krila jesu truba (Kalou Malouda) al dok se njih ne rješimo netreba pričat o novima prevelik je to trošaka i onaj FFP ako se uzme u obzir...
Makar ja više zagovaram igrače iz akademije i prije svega bi njih al pošto se to pored Abramoviča i AVB-a čini kao američki san onda kad se baš mora kupovat nek to budu Hulk ili Hazard al ne prije nego se rješimo kloceva.

#15 how yes no

how yes no
  • Banned
  • 4,008 postova
  • 1113 lajk(ova)

Postirano 23 January 2012 - 00:24

Ta krila odlaze (kalouda), vjerovatno na ljeto. I ja sam za, da se jedno dovede (Hazard ili neko drugi kvalitetan) i da jedno bude naše (Kakuta, Lalković). To bi bilo najbolje, a da li ćemo doživiti to ne znam.

I još nešto, nema veze što imamo Maloudu i Kaloua trenutno, jer ništa ne donose, samo odmažu. Tako da može se izdržat do ljeta, da ih tek onako trpimo.

A što se tiče FFP-a, od toga nema ništa. Ukinuto, prije nego što je i začelo.

#16 RogEx

RogEx

roger mafia

• Korisnik
  • 3,071 postova
  • 1859 lajk(ova)
  • Time Online: 142d 7h 9m 27s

Postirano 23 January 2012 - 00:46

evo ti si nabrojao par igraća al svaki od njih igra za ralićitu ekipu a Chelsiju ovo nebi bio prvi igrač a sa takvim igračima teško je u PL al dapače takvi igrači su meni sasvim ok al mislim da Engleska nije liga kojom češ harat sa više takvih u postavi. ja nigdje nisam rekao da mi imamo dobra krila samo sam rekao da ih brojčano imamo nisam nit ulzaio to dal se trebamo pojačat na toj poziciji , naša krila jesu truba (Kalou Malouda) al dok se njih ne rješimo netreba pričat o novima prevelik je to trošaka i onaj FFP ako se uzme u obzir... Makar ja više zagovaram igrače iz akademije i prije svega bi njih al pošto se to pored Abramoviča i AVB-a čini kao američki san onda kad se baš mora kupovat nek to budu Hulk ili Hazard al ne prije nego se rješimo kloceva.

Lako cemo se mi rjesit tih kloceva kako ti kazes. Otice kao slobodni igraci negdje na ljeto ili ako su nezadovoljni nek idu sad. Vrijeme je da se prica o novim igracima svakako, klubu su potrebne promjene. Stvara se nova ekipa u kojoj za spomenutu dvoicu nema mjesta tako da se ne treba sekirati za njih.

#17 Caeruleus

Caeruleus
  • Korisnik
  • 15,270 postova
  • 11805 lajk(ova)

Postirano 23 January 2012 - 03:05

Willian: Želim zaigrati za Chelsea. Uz Barcelonu, Real Madrid i Manchester United to je najveći klub na svijetu...

I sad ne dovesti ga? Pa bi samo zbog ove izjave. Kad može tetovirani može i ovaj :)

#18 Vinko

Vinko

Bog foruma

• Korisnik
  • 1,889 postova
  • 1059 lajk(ova)

Postirano 23 January 2012 - 09:04

pa tu se slažemo njih se svakako treba rješit al ja sm više za ono opciju da se zaradi na njima pa da se još nešto doda za igrača a ne samo ipljunut čistu lovu opet je klub velikom minusu a ako začudo i zaživi onaj FFP onda smo jebali ježa, ili recimo bilo bi super kad bi dali nešto keša i jednog il obojcu za Hazarda tako se rješimo i njih i za male pare dovedemo odličnog igrača 2 muhe jednim udarcem , al treba imat mozga za to i znat pregovarat... (isto vrijedi i za Hulka)

#19 Bari

Bari
  • Chelsea BiH Member
  • 8,245 postova
  • 6066 lajk(ova)
  • Time Online: 115d 8h 47m 4s

Postirano 23 January 2012 - 09:34

S obzirom kakva nam je uprava i kakvi ljudi pregovaraju tesko da cemo ikoga vise dovesti .

Hazard bi bio sjajno pojacanja , takav igrac nam je potreban , ali ako nemozemo njjjega dovesti Willian je potpuno dobro rjesenje :)

#20 Rikky Luiz

Rikky Luiz
  • Global moderator
  • 1,341 postova
  • 832 lajk(ova)
  • Time Online: 75d 9h 27m 17s

Titula

Postirano 23 January 2012 - 12:00

@skysports_bryan: Just spoken to Shakhtar Donetsk chief. Rejected £16.6m (€20m) bid from Chelsea for Willian. :huh: :unsure:

0 korisnik(a) čita ovu temu

0 članova, 0 gostiju, 0 anonimnih korisnika

Sva prava pridržana © 2017 Chelsea Balkan